2018

2017

25 maart
Het Domijn, Weesp
Het Domijn Try Out mini Festival
25 maart
Het Domijn, Weesp
Het Domijn Try Out mini Festival
2 t/m 5 juni
Het Domijn, Weesp
9 t/m 12 juni
Terschelling
16 t/m 18 juni
Bremen (DE)
21 juli t/m 6 augustus
Utrecht
Mini-Parade op Utrecht CS
11 t/m 20 augustus
Amsterdam
24 & 25 augustus
Utrecht
9 september
Almelo
Kunsten op Straat
10 september
Geertruidenberg
Straattheaterfestival Geertruidenberg

2016

6 t/m 8 mei
Het Domijn, Weesp
Showman's Fair
11 & 12 juni
Amsterdamse Bos
18 & 19 juni
Amsterdamse Bos
23 t/m 25 juni
Purmerend
15 t/m 17 juli
ADM, Amsterdam
7 & 8 oktober
ADM, Amsterdam
29 oktober
Middelburg
Nacht van de nacht

2014

15 t/m 18 mei
Vorden
De Tuin der Lusten
24 mei
Delft
Festival TU Delft
31 mei & 1 juni
Chamarande (FR)
Le Jardin des Delices
13 t/m 22 juni
Terschelling
Oerol Festival
4 t/m 13 juli
Amsterdam
Over het IJ Festival
24 t/m 27 juli
Gent (BE)
Mira Miro
7 t/m 9 aug
Bern (CH)
Buskers Bern
16 augustus
Kaatsheuvel
Zomeravonden Efteling
17 augustus
Wenduine (BE)
Nacht Van Wenduine
12 september
Kaatsheuvel
Zomeravonden Efteling
13 september
Rotterdam
Witte de With Festival
13 september
Kaatsheuvel
Zomeravonden Efteling
16 t/m 26 oktober
Liempde
Circo Circolo

2013

19 mei
Mechelen (BE)
Mechelse Speeldag
20 mei
Raalte
Ribs & Blues Festival
5 t/m 7 juli
Deventer
Deventer op Stelten
11 juli
Turnhout (BE)
11-juli viering
13 juli
Otterloo
Kröller-Müller Museum
16 juli
Lanaken (BE)
Dinsdag-markt
20 juli
Gent (BE)
Intocht Gentse Feesten
21 juli
Lauwe (BE)
Lauwefeesten
25 t/m 28 juli
Chalon sur Saone (FR)
Chalon dans la Rue
8 t/m 11 aug
Eschwege (DE)
Open Flair Festival
24 augustus
Lanaken (BE)
1 september
Apeldoorn
Bierfestival
14 september
Lier (BE)
Boulevard Gommaar
16 november
Weesp
Intocht Sinterklaas

2012

19 t/m 29 januari
De Perky en Fiddle Show
Christchurch (NZ)
World Buskers Festival
4 & 5 februari
De Perky en Fiddle Show
Nelson (NZ)
Buskerburgoo Festival
17 t/m 19 februari
De Perky en Fiddle Show
Auckland (NZ)
Splore Festival
10 februari t/m 3 maart
De Perky en Fiddle Show
Wellington (NZ)
Wellington Fringe Festival
15 t/m 25 maart
De Perky en Fiddle Show
Dunedin (NZ)
Dunedin Fringe Festival
30 april
De Perky en Fiddle Show
Amsterdam
Koninginnedag NDSM
17 mei
De Perky en Fiddle Show
Amsterdam
Hemeltjelief Festival
28 mei
De Perky en Fiddle Show
Raalte
Ribs & Blues Festival
16 juni
De Perky en Fiddle Show
Mijdrecht
Straattheaterfestival De Ronde Venen
20 juni
De Perky en Fiddle Show
Bergen NH
Karavaan
28 juni t/m 1 juli
De Perky en Fiddle Show
Lärz (DE)
Fusion Festival
7 juli
De Perky en Fiddle Show
Enkhuizen
Karavaan
7 juli
De Perky en Fiddle Show
Hoogkarspel
Karavaan
8 juli
De Perky en Fiddle Show
Warmenhuizen
Karavaan
12 juli
De Perky en Fiddle Show
Alkmaar
Karavaan
12 juli
Alkmaar
Karavaan
14 t/m 16 juli
De Perky en Fiddle Show
Gent (BE)
Puppet Buskers Festival
22 juli
De Perky en Fiddle Show
Lichtenvoorde
Zwarte Cross
27 juli
De Perky en Fiddle Show
Schagen
Karavaan
28 & 29 juli
De Perky en Fiddle Show
Koblenz (DE)
Gaukler Festival
18 augustus
De Perky en Fiddle Show
Wageningen
AID
22 t/m 25 augustus
De Perky en Fiddle Show
Aurillac (FR)
Festival Aurillac
2 september
De Perky en Fiddle Show
Poperinge (BE)
Cyrusfeesten
16 september
De Perky en Fiddle Show
Roelofarendsveen
Uitkaik
21 & 22 september
Amsterdam
ADM Tijd Festival
6 & 7 oktober
De Perky en Fiddle Show
Brugge (BE)

2011

16 april
Weesp
Open dag Het Domijn
30 april
Apeldoorn
Oranjefeesten
13 & 14 mei
Enschede
Buitenkans
3 & 4 juni
Leuven (BE)
Circus & Co
18 juni
Wageningen
Leef Festival
30 juni t/m 3 juli
De Perky en Fiddle Show
Lärz (DE)
Fusion Festival
7 juli
Haaksbergen
(besloten)
31 juli
Bladel
Totaal Festival
6 & 7 augustus
Rotterdam
Duizel in het Park
20 augustus
Roermond
Limburg Festival
21 augustus
De Perky en Fiddle Show
Amsterdam
Magneet Festival
26 t/m 28 augustus
De Perky en Fiddle Show
Amsterdam
ADM Ruimte Festival
27 augustus
De Perky en Fiddle Show
Amersfoort
Festival Spoffin
9 t/m 11 september
Lärz (DE)
At Tension Festival

2010

6 maart
Kabouters
Rotterdam
Museumnacht
27 april
Lokatievoorstelling - Aardlek
Amersfoort
15 mei
Straatje met een praatje – Blik Bijzonder
Amsterdam
15 mei
Kabouters
Groningen
Rebours Festival
29 mei
Kabouter Streetrace
Utrecht
Counter Culture Festival
5 juni
Amersfoort
Highlands Festival
24 t/m 27 juni
Lärz (DE)
Fusion Festival
3 juli
Otterloo
Kröller-Müller Museum
10 juli
Vlissingen
Festival Onderstroom
31 juli
Waterrad - Aardlek
Schiedam
Scydamse Vaert
1 augustus
Kabouters
Bladel
Totaalfestival
19 augustus
Singraven
De Tuin der Lusten
21 & 22 augustus
Kabouter Streetrace
Biddinghuizen
Lowlands Festival
28 augustus
Kabouters
Haarlemmermeer
Mysteryland
24 & 25 september
Amsterdam
Robodock Festival
1 oktober
Waterrad - Aardlek
Enkhuizen
30 oktober
Kabouters
Bergen NH
Kunst10daagse

2009

30 mei
Utrecht
Museumnacht
9 juni
Kabouters
Rijsenhout
Flower Trials
3 t/m 5 juli
Deventer
Deventer op Stelten
11 juli
Otterloo
Kröller-Müller Museum
2 augustus
Rotterdam
Duizel in het Park
8 augustus
Loosdrecht
(besloten)
14 t/m 16 augustus
Bremen (DE)
La Strada
22 & 23 augustus
Biddinghuizen
Lowlands Festival
12 september
Amersfoort
Keistadfeesten
11 & 12 september
Tarrega (ES)
Fira Tarrega

2008

15 t/m 18 mei
Vilsteren
De Tuin der Lusten
3 t/m 13 juli
Amsterdam
Over het IJ Festival
15 t/m 17 augustus
Performance met Robothand ism Robodock en Robochrist Industires
Biddinghuizen
Lowlands Festival
13 september
Amersfoort
Keistadfeesten

2007

19 t/m 22 september
Amsterdam
Robodock Festival
19 t/m 22 september
Amsterdam
Robodock Festival

2006

11 t/m 14 mei
Vilsteren
De Tuin der Lusten
23 t/m 27 mei
Utrecht
Festival a/d Werf
17 t/m 24 juni
Terschelling
Oerol Festival
1 & 2 juli
Chieri (IT)
E Strada
15 t/m 17 juli
Nijmegen
26 & 27 juli
Lienz (AT)
Olala
5 t/m 12 augustus
Den Bosch
Festival Boulevard
20 t/m 23 september
Amsterdam
Robodock Festival
4 t/m 7 oktober
Oldenzaal

2005

30 april
Seneffe (BE)
5 & 6 mei
Diepenheim
25 t/m 27 mei
Utrecht
Festival a/d Werf
3 & 4 juni
Manchester (UK)
1 & 2 juli
Amersfoort
Festival Etcetera
4 t/m 6 augustus
Stockton (UK)
Stockton on Tees
11 t/m 13 augustus
Den Bosch
Festival Boulevard
18 t/m 20 augustus
Bremen (DE)
La Strada

2004

11 t/m 20 juni
Terschelling
Oerol Festival
15 t/m 17 september
Biezenmortel
Cardboard Sky
23 & 24 september
Amsterdam
Robodock Festival

2003

4 t/m 6 juni
Amersfoort
Festival Etcetera
28 & 29 juni
Sotteville Les Rouen (FR)
Festival Viva Cite
11 t/m 13 juli
Eindhoven
Plaza Futura
23 t/m 25 juli
Gent (BE)
Gentse Feesten
2 & 3 augustus
Graz (AT)
La Strada
14 t/m 16 augustus
Libourne (FR)
Mairie de Libourne
20 t/m 23 augustus
Aurillac (FR)
Festival d’Aurilac
29 t/m 31 augustus
Biddinghuizen
Lowlands Festival
5 & 6 september
Ramonville (FR)
Festival de Rue de Ramonville
14 september
Leuven (B)
UZ Gasthuisberg
17 t/m 20 september
Rotterdam
Robodock Festival